Zamkowa Szkoła Pierwsza niepubliczna szkoła podstawowa w powiecie tarnogórskim

Witamy w naszej szkole. Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział;. Nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał;. Nie żeby go wszystko trochę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało. Pragniemy, by nasza szkoła stwarzała uczniom możliwość wielostronnej aktywności inspirującej do poznawania siebie i świata, twórczego myślenia i działania. Zależy nam, aby każdy uczeń dobrze czuł się w grupie i potrafił współdziałać z innymi w osiąganiu wspólnych celów. Więcej. Dnia 6 sierpnia.

OVERVIEW

The website zamkowaszkola.pl currently has a traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have traversed eighteen pages within the website zamkowaszkola.pl and found twenty-one websites referring to zamkowaszkola.pl.

ZAMKOWASZKOLA.PL TRAFFIC

The website zamkowaszkola.pl has seen varying levels of traffic all through the year.
Traffic for zamkowaszkola.pl

Traffic ranking (by month) for zamkowaszkola.pl

Traffic ranking by day of the week for zamkowaszkola.pl

Bajkowy Zameczek - Niepubliczne przedszkole w Tarnowskich Górach

Zobacz na mapie, gdzie znajduje się nasz Bajkowy Zameczek . Serdecznie witamy na naszej stronie! Dziękujemy za odwiedziny i Państwa zainteresowanie. Skupiamy się na pobudzaniu wyobraźni, twórczego myślenia i kreatywności dzieci, dając im w ten sposób najwspanialsze narzędzie, które w przyszłości ułatwi im naukę w szkole.

WHAT DOES ZAMKOWASZKOLA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of zamkowaszkola.pl Mobile Screenshot of zamkowaszkola.pl Tablet Screenshot of zamkowaszkola.pl

ZAMKOWASZKOLA.PL SERVER

I identified that the main page on zamkowaszkola.pl took one thousand three hundred and sixty-eight milliseconds to come up. I could not find a SSL certificate, so in conclusion we consider zamkowaszkola.pl not secure.
193.218.152.21

We identified that this domain is weilding the WisePanel Web Server server.

Zamkowa Szkoła Pierwsza niepubliczna szkoła podstawowa w powiecie tarnogórskim

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website zamkowaszkola.pl had the following on the web page, "Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział;." I analyzed that the webpage said " Nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał;." They also stated " Nie żeby go wszystko trochę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało. Pragniemy, by nasza szkoła stwarzała uczniom możliwość wielostronnej aktywności inspirującej do poznawania siebie i świata, twórczego myślenia i działania. Zależy nam, aby każdy uczeń dobrze czuł się w grupie i potrafił współdziałać z innymi w osiąganiu wspólnych celów."

ANALYZE OTHER WEB SITES